Váš dom a jeho fasáda je súčasťou verejného priestoru. Pozerajú sa naň aj vaši susedia, hrajú sa pred ním vaše deti, vidia ho návštevníci a turisti. je to vaše susedstvo.

susedstvo vyskum prvky
strkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovecstrkovectravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikytravnikyposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenposenostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredkyostredky

Povedali sme

23.11.2012
TÝŽDEŇ V OBRAZE
O priebehu workshopu projektu Fasády a probléme zatepľovania ste sa mali možnosť dozvedieť v relácii Týždeň v obraze v rozhovore s tvorcami, účastníkmi a architektom Iljom Skočkom.
odkaz
19.10.2012
ARÉNA V TV RUŽINOV
O príprave projektu Fasády a probléme zatepľovania ste sa mali možnosť dozvedieť v diskusnej relácii Aréna.
odkaz

Povedali o nás

26.01.2013
TV RUŽINOV
Reportáž o problamatike fasád v Ružinove a otázky týkajúce sa jej riešenia.
odkaz
25.01.2013
NOVÝ ČAS
Stop bratislavskej krikľavej džungli: Premaľujú paneláky do siva?Podľa návrhu by mali fasády ružinovských bytoviek dostať jednotnú farbu - sivú.
odkaz
25.01.2013
SLOVENSKÝ ROZHLAS
07:33 - 14:20 min
odkaz
25.01.2013
E-TREND
Projekt Fasády navrhuje redizajn bratislavského Ružinova. Červená, zelená, oranžová, biela, sivá. Mierová ulica, na ktorej sa nachádza miestny úrad bratislavskej mestskej časti Ružinov, je výrazným príkladom dnešného divokého žonglovania s farbami na zateplených panelákoch.
odkaz
24.01.2013
TOPKY
Ľudia pri zatepľovaní bytových domov nechajú natrieť ich fasády rôznymi farbami, Ružinov im chce poradiť, ako vytvoriť farebne koncepčné sídliská.
odkaz
22.01.2013
ABC BÝVANIE
Nekoncepčne riešená obnova fasád domov na slovenských sídliskách má za následok vizuálny a estetický chaos, ktorý negatívne vplýva na životné prostredie a celkový obraz mesta.
odkaz
17.01.2013
E-TREND
Ružinov zvažuje stop divokému zatepľovaniu. Mestská časť štartuje debatu o svojvoľnej farebnosti fasád a rozdelení podľa susedstiev.
odkaz
17.01.2013
A-REALITY
Mestská časť štartuje debatu o svojvoľnej farebnosti fasád a rozdelení podľa susedstiev
odkaz

Press kid

logo projektu farebná verzia.jpg farebná verzia.ai farebná verzia.eps farebná verzia.pdf čierno-biela verzia.jpg čierno-biela verzia.ai čierno-biela verzia.eps čierno-biela verzia.pdf PR materiál Tlačová správa-01/2012.pdf Obrazový materiál Plagát.jpg Pozvánka.jpg Obrázok webu.jpg